Fotoreportaż z Przygotowań Pana Młodego – Cyprian

SUCCESS Fotografia Ślubna i Filmowanie Cyprian Przygotowania Młodego

Fotorelację z najważniejszego dnia w życiu Kariny i Cypriana zaczęliśmy od fotoreportażu z przygotowań Państwa Młodych. W tym miejscu przedstawiamy część fotografii zrobionych podczas przygotowań w domu Pana Młodego, Cypriana, któremu pomagał jego przyjaciel i drużba, Mariusz.

Po założeniu eleganckiego garnituru i wyjątkowych spinek do mankietów, Cyprian wyrusza zabytkowym autem marki Cadillac DeVille z 1959 roku do domu Kariny. Tu Panna Młoda przygotowuje się i stąd, po otrzymaniu błogosławieństwa od rodziców, Państwo Młodzi jadą do Kościoła, gdzie w trakcie uroczystości zaślubin, wypowiadają słowa przysięgi małżeńskiej i nakładają sobie ślubne obrączki.

Przed wejściem do domu Kariny, na Cypriana czeka jeszcze niespodzianka w postaci tradycyjnej weselnej bramy. Fotografowanie we dwoje umożliwiło nam “bycie wszędzie”, skupienie się zarówno na Pannie Młodej i Panu Młodym i nie pozwoliło na przegapienie ważnych ujęć. Dzięki temu mogliśmy fotografować moment pokonywania przez Młodego weselnej bramy i jego wykupienie się od przyjęcia podstawionej, fałszywej panny młodej oraz, w tym samym czasie, uwiecznić chwile oczekiwanie tej prawdziwej. Robienie zdjęć na dwa aparaty pozwoliło nam także pokazać sam wzruszający moment spotkania się Młodych z dwóch perspektyw jednocześnie.


SUCCESS

Naturalna Fotografia