Sesja plenerowa w Maurzycach

SUCCESS Fotografia Ślubna i Filmowanie Sesja plenerowa w Maurzycach

W tym miejscu przedstawiamy plenerową sesję ślubną Agaty i Tomasza. Sesję tę wykonaliśmy w Maurzycach, wsi położonej w województwie łódzkim, w powiecie łowickim, w gminie Zduny. W tej malowniczej wsi znajduje się Łowicki Park Etnograficzny, który gromadzi zabytki architektury z terenu dawnego Księstwa Łowickiego (obszar współczesnych powiatów łowickiego i skierniewickiego). Ten pełen uroku skansen położony jest w odległości ok. 7 km od Łowicza, przy trasie Warszawa – Poznań i jest doskonałym miejscem na plenerową sesję ślubną w rustykalnym klimacie.

Wracając z Maurzyc, zawitaliśmy do wsi Guźnia, gdzie znajduje się popularne w okolicy jezioro Rydwan, które posłużyło nam za tło do drugiej części plenerowej sesji ślubnej przy zachodzącym słońcu.

Plenerowa sesja ślubna jest sesją wykonywaną przez nas w osobnym dniu. Oprócz niej, wykonujemy także sesję w dniu ślubu. Sesje mają miejsce w pobliżu domu weselnego wraz z druhnami i drużbami. Zapraszamy do obejrzenia sesji w dniu ślubu Agaty i Tomasza.